+421 903 550 521       info@ajka.sk

V duchu „SLOWFASHION“

Originálna autorská móda      

AJKADIZAJN – slovenský dizajn a udržateľná móda. Originálna, nadčasová a ľahko kombinovateľná. Všetky kúsky si sami navrhujeme a šijeme v našom malom rodinnom ateliéri na západnom Slovensku. Dôrazne pritom dbáme na detail, spracovanie a v neposlednom rade na kvalitu materiálu, z ktorého oblečenie pre vás šijeme.  Na šitie používame certifikované látky, pri výrobe ktorých boli rešpektované ekologické aj etické normy.

LOKÁLNA VÝROBA – základ udržateľnosti – veľa z našich produktov vyrábame na objednávku práve preto, aby sme výrobou na sklad nevytvárali prebytky.

ORIGINALITA A JEDINEČNOSŤ sú pre nás veľmi dôležité, preto nájdete v našej ponuke z každého modelu iba zopár kúskov. Ak sa vám na páči iná farba či farebná kombinácia šiat a nemáme ju skladom, radi s vami preberieme detaily a dohodneme sa na ušití konkrétneho modelu len pre vás. Nebojte sa byť originálnymi a upútať pozornosť.

Cieľom našej práce je ponúknuť vám oblečenie, ktoré si budete s radosťou obliekať a s hrdosťou nosiť, v ktorom budete nielen vyzerať nápadito a originálne, ale navyše sa v ňom budete cítiť pohodlne v práci aj doma. A na prvý pohľad bude všetkým jasné, že to je celkom výnimočný kúsok.