+421 903 550 521       info@ajka.sk

Nesplnený záväzok

Pred troma týždňami som si dala záväzok „napíšeš žurnál“. No keďže nie som práve obdarená talentom vyjadriť myšlienky písaným slovom, ostalo len pri chcení. Veľmi rada čítam články či blogy tých z nás, ktorí sa vedia krásne vyjadriť, všetko dokonale popíšu a v duchu smútim nad svojimi zlátaninami :D. Mne ani po úpornom premýšľaní neprichádza na um nič svetoborného, vlastne mi nenapadá vôôôôbec nič, prsty zúfalo visia nad klávesami môjho notebooku….

Nebudem sa preto trápiť a hlavne nebudem trápiť vás nasilu napísaným a zlátaným textom…

Pôvodne som vám chcela predstaviť nové jarné modely šiat… ale ako som už spomenula, čas ubehol a medzitým som došila a do ponuky zaradila aj dlho plánované shopper-y.

Shopperky sú v súčasnosti veľmi obľúbené nielen medzi tínedžerkami, nosia ich s obľubou ženy všetkých vekových kategórií. Sú ľahké, pritom dostatočne priestranné, aby sa do nich vmestil aj väčší nákup a hlavne sú nádherné :). Ja sama sa neviem rozhodnúť, ktorý model ušijem pre seba :D. Pre ktorý by ste sa rozhodli vy?

…a pridala som aj nové modely batohov, stále veľmi obľúbených backpack-ov.

Veľmi sme sa na fotenie v prírode tešili, vonku sa predsa už dlhšie ohlasuje jar, slniečko pekne svietilo… no po pár minútach slnko zakryli mraky, vietor začal fúkať silnejšie a veruže napriek tomu, že sme zaradili vysokú rýchlosť, poriadne sme „vymrzli“ v našich jarných „outfitoch“. 

A nakoniec… nedalo mi neukázať vám aj naše oversize balónové šaty, majú ich rady deti aj dámy, máme to overené a odskúšané :).

Leave a Reply

Your email address will not be published.