+421 903 550 521       info@ajka.sk

Milujeme jeseň :)

Prerábame môj nedávno dokončený ateliér. Vlastne zväčšujeme. Keď som sa doň pred necelými dvoma rokmi s nadšením sťahovala, myslela som si, koľko priestoru mi ponúka….No rýchlo sa ukázala potreba zmeny.

Všetky látky, z ktorých pre vás šijem a tvorím, vopred periem, aby sa výrobok vám už nezrážal. Preto som sa rozhodla v ateliéri umiestniť práčku aj sušičku. No toto riešenie nebolo práve najlepšie, kvôli tomu sme sa rozhodli vybudovať zvlášť práčovňu aj sušiareň, a v tomto období ju pomaly dokončujeme, jupííííí! Máme tri už celkom veľké deti, teda dorábame aj ďalšie obytné priestory. Takže toho máme celkom dosť, keď si pripočítame prácu, školu, úlohy s deťmi (minimálne s najmladšou), práve máme aj narodeninové obdobie, krúžky a turnaje…veď to poznáme všetci :D. Celé dni „zahrabaná“ v ateliéri, potom v kuchyni a do noci ešte sedím pri pc.

Tešila som sa na víkend, ako budeme definitívne dokončovať práčovňu (a popritom ešte aj komoru, nech je toho viac :D)….No nádherné počasie rozhodlo za nás. Potrebujeme predsa aj oddych. Nechali sme ateliér ateliérom, robotu robotou a urobili sme si rodinný výlet. A keďže aj fotenie mojich výrobkov poslednú dobu vďaka prerábkam a dorábkam pokrivkáva, spojili sme to všetko dohromady a rozhodli sa pre vás odfotiť aspoň pár modelov z našej jesenno-zimnej kolekcie.

Mala som predstavu, kam pôjdeme fotiť, no už pár kilometrov od nášho domu bolo počasie úplne iné. U nás teplo a krásne slnečno, 15km ďalej hmla a dosť chladno, preto sme plány rýchlo zmenili a odbočili do neďalekého lesoparku. Nakoniec sme mali krásne popoludnie, pretože jeseň celá rodina priam zbožňujeme a konečne bolo počasie, po akom sme už dlhšie túžili :). Akurát naše najmladšie slniečko malo trochu problém vyzliecť teplú bundu a nechať sa fotografovať len tak v šatách. Ale pozrite si fotografie a uvidíte, ako sa nakoniec rozveselila a neprekážal jej ani chlad :).

Popísať všetky zážitky toho dňa by bolo ešte nadlho, no deň sme zakončili spoločnou večerou v reštaurácii a bodku za skvelým oddychovým dňom dal výborný koncert, na ktorom sme si veru aj zatancovali :).