+421 903 550 521       info@ajka.sk

Z ČOHO JE VAŠE OBLEČENIE


Na šitie originálneho oblečenia pre vás používame najkvalitnejšie certifikované látky, pri výrobe ktorých boli rešpektované ekologické aj etické normy. Najčastejšie používame látky, ktoré majú certifikát Oeko-Tex 100 1. triedy, čo znamená, že sú vhodné aj pre deti do 3 rokov. Viac o testovaní látok si môžete prečítať tu.

Materiály, z ktorých šijeme:

  • 100% bavlna na ľahké letné sukne a šaty
  • viskóza – jemná, vzdušná a ľahká ako pierko; prírodný materiál, v ktorom sa budete cítiť pohodlne aj keď budú vonku horúčavy
  • jednofarebný úplet – TENCEL® s pridaným elastanom na letné šaty
  • úplet s vysokým podielom bavlny ( 92-95%) a pridaným elastanom na letné šaty
  • teplákovina s vysokým podielom bavlny ( 92-95%) a pridaným elastanom na jarné, jesenné a zimné šaty, mikiny a teplákové nohavice

Úplety a teplákovina sú veľmi obľúbený materiál v dámskej aj detskej móde. Sú vyrábané z bavlny a pridáva sa do nich malé množstvo elastanu, vďaka ktorému je látka pružná. Hotový výrobok sa veľmi dobre oblieka aj nosí, prispôsobuje sa vám pri pohybe, preto je teplákovina či úplet tak obľúbený materiál.

Pokiaľ sa vám páči konkrétny model šiat a nie je práve vo vašej veľkosti alebo vysnívanej farbe, určite nám napíšte, radi sa s vami dohodneme na ušití podobného.

©2023 Ajka všetky práva vyhradené.